Gondolatok zanzásítva :-)
A Főoldal lapon:
A számla másolás előnyei, teendőd ha megnyílt a számlád és csatlakoztál:
kifejteni...
A kockázatok, amikkel tisztában kell lenned: kb 20% tőkekockázatot el kell tudni viselni. Ez nem azt jelenti, hogy ezt a pénzt elveszíted! Ez azt jelenti hogy a stratégia működtetése közben lesznek olyan pozíciók amik veszteséget mutatnak majd.
Hogyan adózok, ha úgy keletkezik profitom, hogy másoltam a számlát? (Elemzésközponttal levelezni engedélyt kérni az adózási segédlet felhasználásához.)
Csatlakozás lapon:
A Copy Trading szolgáltatásról bővebben a brókercég honlapján olvashatsz:....
Az első lépés az volt, hogy felismertem az R:R azaz a Risk : Revard (Kockázat / Hozam) arány fontosságát az egyes trédeken belül és a trédek összessége szintjén is. Erről szól: Az R/R szerepe írásom. Az R:R-t és még további két kulcsfontosságú összetevőt a kockázat kezelést és a trend kihasználást sikerült egy jó alapokra felépített kereskedési rendszerré összeraknom és 2021 decemberében megnyitottam az éles számlám.
Az első napjától kezdve arra készültem, hogy a kötéseimet
(.)
A kereskedési rendszeremben vegyesen használok:
- - automata kereskedési technikát, amit a saját fejlesztésű Expert Advisor biztosít (más néven: kereskedő robot)
- - valamint manuális trédeket nyitok a saját elemzési rendszerem szerint
Charon Trade Manager
A Charon nevet az első verzió elkészítésekor a programozó adta. Ez megtetszett és így lett az általános Trade Manager-ből Charon Trade Manager. A Charon egy hold, amiről bővebben itt olvashatsz: https://hu.wikipedia.org/wiki/Charon_(hold)
Hosszú utat jártam be - és volt, hogy sokba került! - de a Charon Trade Manager megalkotása óta már nem befizetek a tőzsdére, hanem kiveszek belőle. Bízom benne, ha megismered a Charon Trade Managert, akkor Te is sikeresen alkalmazod majd!